Tel:
Çin Şişe etiketleme makinesi Üretici
Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.
Çin'de lider etiketleme makinesi ve otomatik intellgent ambalaj çözümü tedarikçisi olmaya kararlı.

Ana sayfa

Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8

Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.

Dongguan Huanlian otomasyon ekipmanları Co Ltd, Dongguan nerede ulusal hafif sanayi ekipmanları imalat sanayi en gelişmiş, etiketleme makinesi otomasyon teknolojisi, profesyonel geliştirme ve otomatik etiketleme makinesi ve yardımcı ekipman araştırma ve geliştirme, tasarım odaklanmıştır kararlı bulur nerede bulur üretim, satış ve servis. İş geliştirme ihtiyaçlarını takip etmek için, biz Doğu Çin şube kurdu: Şangay iyi Yao otomasyon ekipmanları Co, Ltd, Kuzey Çin şubesi: Ji'nan şube otomasyon ekipmanları Co, ltd ..

Şirket kurulduğu günden bu yana, "bilim ve teknolojinin geliştirilmesinin amacı ilk üretkenlik", "kurumsal hayatta kalma yaşam kalitesi" olarak kalmaya devam etmekte olup, sürekli gelişen otomasyon teknolojisini yurt içinde ve yurt dışında sürekli geliştirmektedir. yeni modeller, etiketleme teknolojisinin optimizasyonu ve şirketin büyüklüğünün genişletilmesi. Sürekli inovasyon, 9 yılı aşkın tasarım ve üretim tecrübesi, yüksek kalitedeki ekipmanı ve geniş bir yelpazedeki müşterilerinin desteğiyle, şirketimiz artık 10000 metrekarelik bir alana sahip büyük ölçekli profesyonel etiketleme makinesi üreticilerine dönüşmüştür. , 100'den fazla çalışanı ve profesyonel etiketleme makineleri üreten işletmelerin çekirdeği haline gelmiştir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Huanlian

No. Çalışanları : 200~250

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

Firmamız 2007 yılında Foshan'da kuruldu, 2013 Dongguan'a taşındı, Hızlı büyüyen şirket ve Ar-Ge üretimi ve etiketleme makinesinin satışında odaklandık.

Hızlı büyüyen şirketiz
AR-GE üretimi ve ETİKETLEME MAKİNALARI satışında görev alıyoruz.
Biz etiketleme makinesi üreten fazla 10 yıllık deneyime sahip
20'den fazla patente ve yazılıma sahibiz
Ulusal yüksek teknoloji kurumsal sertifikalı
Biz ISO9001 sertifikası ve CE belgesi var
Küresel çapta denizaşırı pazar genişletiyoruz

Firma Servisi

Şirket şimdi 20'den fazla patent, 100'den fazla emyloyees, ISO9001 ithal ederken: 2015 sistem sertifikası, teknik ve kalite yönlerinden, profesyonel, kapsamlı, hızlı verimli hizmet sunmak için

Şirket takım

Şirketin Ar-Ge ekibi yazılım, program geliştirme, tasarım ve mekanik program kurulumundan sorumludur. 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip mühendisler, istikrarlı mekanik performans ve mükemmel kalite sağlar.

Misyonumuz: Verimliliği serbest bırakın, müşteriler için değer yaratın ve çalışanlar için değer yaratın.

After-Sales

Mükemmel satış ekibi satış sonrası servis ekibinin arkasındaki sessiz desteğinden ayrılamamakta, şirketin yetenekli bir satış sonrası servis ekibine sahip olması, müşterilerin müşterinin kullanımında karşılaşılan sorunları, müşterilere düzenli ziyaretleri çözmeleri için gelmekte.

Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.
Yinhu Road, Sangyuan Sanayi Bölgesi Dongcheng Distirct, Dongguan Şehri 523900 Guangdong Eyaleti, Çin
Tel:86-769-89198458
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Bottle Labeling Machine Tedarikçi. Copyright © 2018 - 2020 bottlelabeling-machine.com. All Rights Reserved. Developed by ECER