Ana sayfa

shanghaijinyishiyeyouxiangongsi

şirket Profili

Şangay Gieni Industry Co, Ltd2011 yılında kurulmuştur. Biz kozmetik makineleri üreten, araştırma ve geliştirme konusunda profesyonel olan bir kozmetik makine üreticisiyiz.Biz sadece günlük kimyasal ve renkli kozmetik alanlarına odaklanıyoruz ve değerli şirketiniz için eksiksiz ambalaj çözümleri sunuyoruz.

 

Yıllarca süren çabalardan sonra ürünlerimiz ABD, Meksika, Kolombiya, Swizerland, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Türkiye, Endonezya, BAE, Pakistan, İran ve diğer elli ülkeye satıldı ve makinenin kullanıcının sitesinde üretim sırasında daha mükemmel performans göstermesini sağladı. .

 

Şirketimizin kuruluşundan bu yana, gelişmeyi, özveriyi ve girişimciliği sürdürme fikrine bağlıyız ve ürünleri uluslararası birinci sınıf standartla piyasaya sürüyoruz.Parlak bir tarza sahip bir bireysellik markası yaratmaya çalışıyoruz: GIENI.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin shanghaijinyishiyeyouxiangongsi şirket Profili 0

 

2011 yılında, GIENI Şangay'da kuruldu, Tayvan'dan ileri teknolojiyi tanıttık ve makyaj ve kozmetik alanındaki ana işi birinci nesil ruj dolum makinesi ve yarı otomatik göz farı sıkıştırma makinesi üretmek için taşımaya başladık.

 

2012 yılında GIENI, Tayvan'dan güçlü Ar-Ge ekibini işe aldı ve ruj ve maskara için otomatik dolum hattını geliştirmeye başladı.

 

2016 yılında, GIENI yönetimi Pazarlama hedefini ayarladı ve yüksek otomasyon dereceli makineler üretmek için ana işi United State American'a taşıdı ve konteyner beslemeden etiketlemeye, komple türkiye projesine kadar otomatik olarak dakikada 60 adet lipblam için gelişmiş hattı inşa etti.

 

2018 yılında, GIENI'nin robot uygulama bölümü inşa edildi ve ünlü Robot kol üreticisi ile çalışıyor ve robot kolu ile konteyner beslemesini yükseltmeye başlıyor ve Avrupa pazarının genişlemesine başlamak için İtalya cosmoprof'a katılacak.

 

2019 yılında GIENI, Ocak ayında İtalya Cosmoprof'a katıldı ve Temmuz ayında ABD Cosmoprof'a, ayrıca Kasım ayında Hongkong Cosmoprof'a katılacak.GIENI güzellik için daha fazlasını yapacak!

shanghaijinyishiyeyouxiangongsi
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Gieni

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 8000000-10000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin shanghaijinyishiyeyouxiangongsi Sertifikalar Çin shanghaijinyishiyeyouxiangongsi Sertifikalar Çin shanghaijinyishiyeyouxiangongsi Sertifikalar Çin shanghaijinyishiyeyouxiangongsi Sertifikalar